ТЪРСИМ…

Механик / монтьор

Описание:
Поради разрастването си, в Pepino Racing Team търсим монтьор/механик, който да се присъедини към нашия екип.

Изисквания:
– отговорно отношение към работата, към нашите клиенти, както и към авторитета на сервиза;
– основни познания по устройството на автомобила, принципите на действие на отделните системи и механизми (познания на ДВГ, окачване и ходова част на автомобилите);
– опит на позиция монтьор/механик;
– валидна шофьорска книжка (категория B);
– умение за работа в екип;

Имате предимство, ако имате:
– техническо образование;
– опит с техническа литература;
– опит в конкретна област: окачване, двигатели, скоростни кутии и т.н.;
– прецизност и сръчност;

Отговорности:
– Извършване на ремонтни дейности на: периферия на двигатели, спирачна система, съединители, смяна на масла, филтри, ремъци, ходова част, окачване;

Ние Ви предлагаме:
– Отлично обучение;
– Мотивиращо възнаграждение;
– Трудов договор и осигуровки;
– Гарантирана дългосрочна заетост, както и стабилни доходи;
– Отлични условия на работа;
– Приятна работна среда и приятелска атмосфера;
– Напълно коректно отношение от наша страна;

Ако смятате, че позицията Ви интересува, не се колебайте да се свържете с нас на телефон: 0888900960.